Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mezi životy

Příspěvky

Zpověď známého neurochirurga: „Život po smrti opravdu existuje!“

4. 1. 2017

Zpověď neurochirurga, Dr. Ebena Alexandera (08.10.2012), který prodělal klinickou smrt: Jako neurochirurg jsem nikdy nevěřil na fenomén spojený se zkušenostmi blízké smrti. Vyrůstal jsem ve vědeckém světe jako syn neurochirurga. Šel jsem ve stopách svého otce a získal titul z neurochirurgie na Harvardské škole medicíny a dalších universitách. Měl jsem za to, že rozumím tomu, co se stane v mozku, když jsou lidé blízko smrti a vždy jsem věřil tomu, že zde jsou dobrá vědecká vysvětlení pro nebeské cesty mimo tělo, které popisují lidé, jenž se přiblížili smrti.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Mezi životy | Komentářů: 0

Vize rozvoje civilizací na Zemi

20. 7. 2016

af.jpg Duše Anny Farianové zrozená do těla Anny ve 20. století....

 Zdálo se mi to nemožné, kdo je jednou tam mimo, nechce přece zpátky na Zeměkouli. Jak dobře to vím! Bůh, Osud, Velký Soudce, Karma, mne ujistil, že za čas budu chtít, nedá mi, abych se nezúčastnila - a nepodílela. Za příští dva tisíce let se opět bude na Zemi otevírat nové místo duchovní energie a já budu chtít vidět, co se bude dít, a být tam na tom účastna.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Mezi životy | Komentářů: 0

Anna Farianová, Putování po čtrnácti životech

21. 6. 2013

Jistá tragická událost v mém osobním životě mě přivedla k touze ohlédnout se zpět, do dob a událostí dávno mi­nulých, do životů, které má dušička prožívala. V roce 1993 při návštěvě Jeruzaléma jsem poprvé zažila poznání, které mnou otřáslo – v tomto městě jsem našla základy domu, o kterém jsem s jistotou cítila, že byl můj, a prožila pocity, které v tomto životě neznám – narazila jsem na svůj předchozí život. Z tohoto města jsem si odnášela vě­domí, že je mému srdci nesmírně drahé a zároveň velmi silný vjem, že to, co jsem v něm prožila, je začátkem toho, co vrcholí a končí v mé současné existenci. V dalších letech se mi vybavily poznatky, které svědčily o možnosti několika dalších životů.

Za dohledu psychologa jsem se v hypnóze vydala na cestu zpět. Bylo pro mě překvapením – a někdy děsivým šokem – setkávat se se svými vlastními podobami. Každý z životů začínal – jak jsem postupně zjistila – okamžikem těsně předcházejícím fyzické smrti těla, v němž má duše prodlévala. Teprve pak jsem mohla nahlédnout dál, projít ho od narození po smrt. Veškeré pocity vycházely z hlubin, do nichž se za bdělého stavu nemohu dostat a nemohla jsem je nijak regulovat. To, co probíhalo před mým duševním zrakem, nebylo možné změnit mým vědomím, jed­notlivé životy se vyvíjely zcela nezávisle na mém přání – a věřte, že bych nikdy dobrovolně nechtěla prožít to, co jsem poznala. Nebýt děsivého neštěstí, které mě potkalo, asi bych se s nimi nedokázala duševně vyrovnat. Takto mi ovšem mé regrese pomáhaly pochopit, co se stalo a hledat – a snad i najít – odpověď na otázku proč.

Podařilo se mi vstoupit i mezi životy a potkat mocnou energii – Boha, Soudce, Karmu a Dharmu, Nejvyšší by­tost – toho, ke kterému se obracejí lidé dle své víry na celém světě. Bylo mi dovoleno klást otázky, na které jsem dostávala odpovědi.

Publikace vychází v limitované číslované edici s podpisem autora.

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Mezi životy | Komentářů: 0

Mladík natočil zpověď o prožitku blízké smrti, týden nato zemřel

31. 12. 2011

 
Celý příspěvek | Rubrika: Mezi životy | Komentářů: 1

Světy po klinické smrti fyzického těla

16. 6. 2011

A pak se posunujete dál prostorem, až skončíte v některém z dalších světů. Já se ocitl na neobyčejně krásném ostrově, kde všechno neuvěřitelně kvete a voní. Jsou tam tisíce duší, které nejprve nevidíte, ale vnímáte je. Vnímáte je, jak švitoři a zpívají.. i ony tam jsou proto,že přemýšlí o svém právě skončeném životě a čerpají energii, sílu a krásu na ten další. A k tomu jim zpívají a konejší je Andělé.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Mezi životy | Komentářů: 0

Wes Penre, zasvěcenec, iluminát

30. 10. 2010

centrl_sluncemlndrhy.jpgJsem generačním příslušníkem Vládnoucí pokrevní rodiny. Vždy jednou za čas, jakoby podle zákonných instrukcí našeho Stvořitele, se naskytne možnost, aby byla vybrána hrstka členů naší Rodiny, a ti musejí pohovořit se svými poddanými a nabídnout jim šanci klást otázky, na které chtějí znát odpověď. K této povinnosti jsem vázán dvojím způsobem – za prvé musím uposlechnout Zákon Stvořitele a tuto možnost vám musím poskytnout právě nyní, ale také jsem vázán Zákonem (planetární) Svobodné vůle a Rodovými přísahami, takže nemohu říci vše, ale jen něco. Jednu věc si ovšem vyjasněme. Všechno tohle (fyzický život / inkarnace) je velice důmyslná a pečlivě připravená Hra, ve které si Jeden Nekonečný Stvořitel hraje na to, že zapomene, kým je, aby se to mohl časem postupně dovídat a nakonec si vzpomněl.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Mezi životy | Komentářů: 1

volný rozhovor s WP

29. 10. 2010

wespenre080909.jpgNečekal jsem, že se tady do toho tak ponořím. Abych byl upřímný, nečekal jsem ani tolik vašich otázek a (od většiny z vás) tak vřelé a nepředpojaté přijetí. Dalo by se asi říci, že jste mi trochu „přirostli k srdci“. Ve výsledku je pak tato příležitost „propojit se a komunikovat“ příležitostí i pro mě.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Mezi životy | Komentářů: 1

V náruči světla

9. 10. 2010

Autorka následující ukázky se ocitla po operaci ve stavu klinické smrti. Obrazy, které se jí vryly do paměti při tomto zážitku, setkání s Bytostmi světla i se samotnou Nejvyšší Bytostí a jejich poselství a odpovědi na otázky, které jim kladla, pečlivě zaznamenala, jak se jí později postupně vybavily.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Mezi životy | Komentářů: 0

Kam přecházíme bezprostředně po smrti

7. 10. 2010

duch_zarodky.jpgPro čtenáře, kteří sledují pravidelně kapitoly cyklu o vesmíru, je zcela srozumitelným poznání, že v okamžiku pozemské smrti dochází ihned k uvolnění astrálního těla, skládajícího se z magneto-kvarkové látky, od neživé materie schránky hrubého těla. Tento děj je úplně samozřejmým a přirozeným vývojem, jenž následuje po stavu pozemského úmrtí.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Mezi životy | Komentářů: 0

Výpovědi z druhého břehu

12. 9. 2010

olsana.jpgDnes se mi přihodila událost, která mne opět nasměrovala trochu zpět v čase, k dobám, kdy mne velmi zajímaly přechody lidí na druhou stranu, tedy těch lidí, kteří zemřeli.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Mezi životy | Komentářů: 0