Jdi na obsah Jdi na menu
 


úryvek z knihy

31. 5. 2007

... Bakterie jsou buňkami neviditelného démonického ducha, ale západní vědci, s výjimkou několika zasvěcenců jako Paracelsus, se nikdy nepokusili v této oblasti pátrat. Zlý duch obsadí jednoho či více lidí, a když jsou vibrace člověka v souladu s vibracemi zlého ducha, onemocní. Existují však vždy lidé, jejichž vibrace jsou jiné než démona. Tito lidé neonemocní. Jsou - jak to nazývá západní věda - imunní.

Vnitřní konstelace, kterou má živý tvor v okamžiku smrti, se v tiskne do duše a ta nemůže být znovuvtělena tak dlouho, dokud hvězdná klenba nemá ve svém stálém pohybu stejnou konstelaci. Tím se stane, že někteří lidé inkarnují už po krátké době, jiní pak musejí čekat eventuálně tisíciletí, až nebeská klenba vstoupí do stejné konstelace, jakou má jejich duše. Konstelace při smrti v předchozím životě je bezpodmínečně totožná s konstelací při narození v následujícím životě. Naproti tomu není nikdy totožná konstelace při zrození a při smrti, protože živý tvor se zkušenostmi změnil. Každý živý tvor - tedy taky člověk - nosí však po celý život v sobě obraz konstelace, jaká byla v okamžiku jeho narození, neboť je v něm obsaženo individuální kolo, ve kterém se skrýval postupný vývoj a změna jeho charakteru.
astrologia.jpg
Hledáš odpověď na svou otázku? Odpověď dostaneš ještě ten den, jen pozorně naslouchej kolem sebe. Bůh vždy najde lidská ústa, chce-li ti něco říci. Pro něj není žádná překážka. ...